Swarovski x Rosenthal

Swarovski x Rosenthal

Swarovski x Rosenthal combineert Swarovski's kristalheldere expertise met de uitmuntendheid van Rosenthal-porselein. De SIGNUM-collectie onderscheidt zich door pastelkleuren, geometrische motieven geïnspireerd op de iconische Swarovski-achthoek en verfijnde, handgeschilderde gouden randen. Borden, kopjes en decoratieve accessoires transformeren elke tafel in een uiting van eigentijdse elegantie, creativiteit en een onderscheidende smaak.

Filters

Sorteren op:

39 producten

X5
Swarovski x Rosenthal Signum Theeservice In Porselein - Set 5 StuksSwarovski x Rosenthal Signum Theeservice In Porselein - Set 5 Stuks
Signum Theeservies van Porselein - Set van 5 Aanbiedingsprijs€444,00 Normale prijs€555,00
83 cl - Swarovski x Rosenthal Signum Soepbord met Deksel in Porselein
83 cl - Signum Soepkom met Deksel van Porselein Aanbiedingsprijs€124,00 Normale prijs€155,00
8.7 cm - Swarovski x Rosenthal Signum Cilindrische Porseleinen Doos8.7 cm - Swarovski x Rosenthal Signum Cilindrische Porseleinen Doos
8.7 cm - Signum Cilindrische Doos van Porselein Aanbiedingsprijs€160,00 Normale prijs€200,00
8 cl - Swarovski x Rosenthal Signum Espresso Kop Met Schotel Van Porselein8 cl - Swarovski x Rosenthal Signum Espresso Kop Met Schotel Van Porselein
8 cl - Signum Espressokopje met Schotel van Porselein Aanbiedingsprijs€76,00 Normale prijs€95,00
7.9 cm - Swarovski x Rosenthal Signum Cilindrische Vaas in Porselein7.9 cm - Swarovski x Rosenthal Signum Cilindrische Vaas in Porselein
7.9 cm - Signum Cilindrische Vaas van Porselein Aanbiedingsprijs€60,00 Normale prijs€75,00
75 cl - Swarovski x Rosenthal Signum Theepot Van Porselein75 cl - Swarovski x Rosenthal Signum Theepot Van Porselein
75 cl - Signum Theepot van Porselein Aanbiedingsprijs€268,00 Normale prijs€335,00
60 cl - Swarovski x Rosenthal Signum Ontbijtkom in Porselein60 cl - Swarovski x Rosenthal Signum Ontbijtkom in Porselein
60 cl - Signum Kom voor Ontbijtgranen van Porselein Aanbiedingsprijs€52,00 Normale prijs€65,00
40.1 x 26.8 cm - Swarovski x Rosenthal Signum Serveerschaal van porselein40.1 x 26.8 cm - Swarovski x Rosenthal Signum Serveerschaal van porselein
40.1 x 26.8 cm - Signum Serveerschaal van Porselein Aanbiedingsprijs€172,00 Normale prijs€215,00
39 cl - Swarovski x Rosenthal Signum mok met deksel van porselein39 cl - Swarovski x Rosenthal Signum mok met deksel van porselein
39 cl - Signum Mok met Deksel van Porselein Aanbiedingsprijs€120,00 Normale prijs€150,00
39 cl - Swarovski x Rosenthal Signum Mug in Porselein39 cl - Swarovski x Rosenthal Signum Mug in Porselein
39 cl - Signum Mok van Porselein Aanbiedingsprijs€72,00 Normale prijs€90,00
36.2 x 24.2 cm - Swarovski x Rosenthal Signum Serveerschaal van porselein36.2 x 24.2 cm - Swarovski x Rosenthal Signum Serveerschaal van porselein
36.2 x 24.2 cm - Signum Serveerschaal van Porselein Aanbiedingsprijs€152,00 Normale prijs€190,00
35 cl Swarovski x Rosenthal Signum Cappuccino Kopje met Schotel in Porselein35 cl Swarovski x Rosenthal Signum Cappuccino Kopje met Schotel in Porselein
35 cl - Signum Cappuccinokop met Schotel van Porselein Aanbiedingsprijs€96,00 Normale prijs€120,00
34 cl - Swarovski x Rosenthal Signum Rijstkom met deksel in porselein
34 cl - Signum Rijstkom met Deksel van Porselein Aanbiedingsprijs€112,00 Normale prijs€140,00
Rijstkom Swarovski x Rosenthal Signum Fern in groen porselein.34 cl - Swarovski x Rosenthal Signum Rijstkom van porselein
34 cl - Signum Rijstkom van Porselein Aanbiedingsprijs€44,00 Normale prijs€55,00
3.5 Lt - Swarovski x Rosenthal Signum Saladekom van porselein3.5 Lt - Swarovski x Rosenthal Signum Saladekom van porselein
3.5 Lt - Signum Slakom van Porselein Aanbiedingsprijs€160,00 Normale prijs€200,00
32.5 cm - Swarovski x Rosenthal Signum Taartstandaard in porselein
32.5 cm - Signum Etagère van Porselein Aanbiedingsprijs€312,00 Normale prijs€390,00
33.1 cm - Swarovski x Rosenthal Signum Presentatiebord in Porselein33.1 cm - Swarovski x Rosenthal Signum Presentatiebord in Porselein
33.1 cm - Signum Presentatiebord van Porselein Aanbiedingsprijs€116,00 Normale prijs€145,00
24.4 cm - Swarovski x Rosenthal Signum Diep Bord In Porselein24.4 cm - Swarovski x Rosenthal Signum Diep Bord In Porselein
24.4 cm - Signum Diep Bord van Porselein Aanbiedingsprijs€60,00 Normale prijs€75,00
28.8 cm - Swarovski x Rosenthal Signum Plat bord van porselein28.8 cm - Swarovski x Rosenthal Signum Plat bord van porselein
28.8 cm - Signum Dinerbord van Porselein Aanbiedingsprijs€64,00 Normale prijs€80,00
26.5 cm - Swarovski x Rosenthal Signum Vaso Cilindrico van porselein26.5 cm - Swarovski x Rosenthal Signum Vaso Cilindrico van porselein
26.5 cm - Signum Cilindrische Vaas van Porselein Aanbiedingsprijs€288,00 Normale prijs€360,00
26 cl - Swarovski x Rosenthal Signum Theekop Met Schotel Van Porselein26 cl - Swarovski x Rosenthal Signum Theekop Met Schotel Van Porselein
26 cl - Signum Theekop met Schotel van Porselein Aanbiedingsprijs€88,00 Normale prijs€110,00
25.2 cm - Swarovski x Rosenthal Signum Taartplateau in porselein25.2 cm - Swarovski x Rosenthal Signum Taartplateau in porselein
25.2 cm - Signum Etagère van Porselein Aanbiedingsprijs€204,00 Normale prijs€255,00
22 cl - Swarovski x Rosenthal Signum Suikerpot van porselein22 cl - Swarovski x Rosenthal Signum Suikerpot van porselein
22 cl - Signum Suikerpot van Porselein Aanbiedingsprijs€160,00 Normale prijs€200,00
23.4 cm - Swarovski x Rosenthal Signum Plat Bord Van Porselein23.4 cm - Swarovski x Rosenthal Signum Plat Bord Van Porselein
23.4 cm - Signum Dinerbord van Porselein Aanbiedingsprijs€52,00 Normale prijs€65,00

Afbeelding: Gedekte tafel met borden, glazen en vers brood.

Snelle levering en
veilige verpakking

30 dagen retourrecht
altijd gratis

Gratis
en gegarandeerde vervangingen