Keukenaccessoires

Keukenaccessoires

Maak elke bereiding gemakkelijker en aangenamer met onze selectie praktische en design keukenaccessoires. Van serveertangen tot snijplanken, van houten bestek tot ontbijt- of tafelaccessoires: elk product is ontworpen om functionaliteit en schoonheid te combineren, waardoor uw keuken functioneel en uitnodigend wordt.

Filters

Sorteren op:

192 producten

31x21 cm - Le Creuset ovenwant van katoen31x21 cm - Le Creuset ovenwant van katoen
31x21 cm - Ovenwant van katoen Aanbiedingsprijs€24,50 Normale prijs€35,00
18x8 cm - Le Creuset Handvatbeschermer Voor Gietijzer Van Katoen18x8 cm - Le Creuset Handvatbeschermer Voor Gietijzer Van Katoen
18x8 cm - Hoes voor gietijzeren handgreep van katoen Aanbiedingsprijs€13,00 Normale prijs€15,00
35x18 cm - Le Creuset Denim Ovenwant in denim35x18 cm - Le Creuset Denim Ovenwant in denim
35x18 cm - Denim ovenwant Aanbiedingsprijs€30,50 Normale prijs€39,00
X2
18x12,5 cm - Le Creuset Denim pannenlap van denim set 2 st18x12,5 cm - Le Creuset Denim pannenlap van denim set 2 st
18x12.5 cm - Denim pannenlap set 2 stuks Aanbiedingsprijs€22,00 Normale prijs€25,00
5.7 cm - Le Creuset Evolution Fenolische Knop5.7 cm - Le Creuset Evolution Fenolische Knop
5.7 cm - Evolution Fenolische Knop Aanbiedingsprijs€22,80 Normale prijs€26,00
4.7 cm - Le Creuset Evolution knop in roestvrij staal4.7 cm - Le Creuset Evolution knop in roestvrij staal
4.7 cm - Evolution RVS Knop AanbiedingsprijsVan €22,80 Normale prijs€26,00
+2
Ambrogio Sanelli Truffelschaaf Met Mes In Roestvrij StaalAmbrogio Sanelli Truffelschaaf Met Mes In Roestvrij Staal
Truffelsnijder met roestvrijstalen mes AanbiedingsprijsVan €22,80 Normale prijs€32,00
4.9
Aardappelschiller met metalen mes en ergonomische groen-rode kunststof handgreep met Sanelli logo.
7 cm - Premana Aardappelschiller Aanbiedingsprijs€11,90 Normale prijs€16,00
Ilsa Apriscatole Da Banco Con Doppia Lama In Carbon SteelIlsa Apriscatole Da Banco Con Doppia Lama In Carbon Steel
Blikopener voor op het aanrecht met dubbel koolstofstalen mes AanbiedingsprijsVan €86,90 Normale prijs€144,00
43 5 Cm Ilsa BBQ Spatel in Roestvrijstaal met Soft Touch Handvat
43,5 cm - RVS BBQ spatel met soft-touch handvat Aanbiedingsprijs€17,80 Normale prijs€22,30
33 Cl Bormioli Luigi Thermic Glass Keukenpotten in Borosilicaat Glas33 Cl Bormioli Luigi Thermic Glass Keukenpotten in Borosilicaat Glas
33 cl - Thermische glazen borosilicaatglazen keukenpotten Aanbiedingsprijs€22,90 Normale prijs€29,00
Paderno Serie 2000 Gluten Free Roestvrij Stalen PastapanPaderno Serie 2000 Gluten Free Roestvrij Stalen Pastapan
Serie 2000 glutenvrije roestvrijstalen vergiet AanbiedingsprijsVan €114,30 Normale prijs€141,20
Paderno Digitale Thermometer Sonde In Roestvrij Staal
Digitale thermometer roestvrijstalen sonde Aanbiedingsprijs€110,50 Normale prijs€136,40
24 cm - Paderno Serie 2000 Conische vergiet gluten free in roestvrij staal24 cm - Paderno Serie 2000 Conische vergiet gluten free in roestvrij staal
24 cm - Serie 2000 Conische vergiet Glutenvrij roestvrij staal Aanbiedingsprijs€87,20 Normale prijs€107,60
42 5 Cm Ilsa BBQ tang in RVS met soft touch handgreep
42,5 cm - RVS BBQ-tang met soft-touch handvat Aanbiedingsprijs€22,40 Normale prijs€29,40
17 Cm Fiskars Classic Kantoor Schaar In Roestvrij Staal
17 cm - Klassieke roestvrijstalen kantoorschaar Aanbiedingsprijs€16,84
13 Cm Fiskars Classic Kinderlinkshandige Schaar In Roestvrij Staal
13 cm - Klassieke kinderschaar van roestvrij staal voor linkshandigen Aanbiedingsprijs€6,65
Pintinox Esclusivi Pizzaschep Gesmeed In Roestvrij Staal
Exclusieve gesmede pizzaschep van roestvrij staal Aanbiedingsprijs€22,90 Normale prijs€34,79
Pintinox Esclusivi Vleesmes Gesmeed In Roestvrij Staal
Exclusieve gesmede roestvrijstalen pluimveeschaar Aanbiedingsprijs€47,10 Normale prijs€71,30
31.5 cm - Sambonet 1965 Vintage Gadgets Mestolo Servispaghetti In ABS Con Manico Inox e Nylon31.5 cm - Sambonet 1965 Vintage Gadgets Mestolo Servispaghetti In ABS Con Manico Inox e Nylon
31.5 cm - 1965 Vintage Gadgets Spaghettilepel van ABS met Roestvrijstalen en Nylon Handgreep Aanbiedingsprijs€7,10 Normale prijs€8,90
28 cm - Sambonet 1965 Vintage Gadgets Spatola In ABS Con Manico Inox e Nylon
28 cm - 1965 Vintage Gadgets Spatel van ABS met Roestvrijstalen en Nylon Handgreep Aanbiedingsprijs€7,90 Normale prijs€9,90
33 cm - Sambonet Kikka Paletta Forata In Acciaio Inox33 cm - Sambonet Kikka Paletta Forata In Acciaio Inox
33 cm - Kikka Bakspaan met Sleuven van Roestvrij Staal Aanbiedingsprijs€27,10 Normale prijs€33,90
28.9 cm - Sambonet 1965 Vintage Gadgets Frusta In ABS Con Manico Inox e Nylon28.9 cm - Sambonet 1965 Vintage Gadgets Frusta In ABS Con Manico Inox e Nylon
28.9 cm - 1965 Vintage Gadgets Garde van ABS met Roestvrijstalen en Nylon Handgreep Aanbiedingsprijs€7,10 Normale prijs€8,90
31.9 cm - Sambonet 1965 Vintage Gadgets Mestolo Salsa In ABS Con Manico Inox e Nylon
31.9 cm - 1965 Vintage Gadgets Sauslepel van ABS met Roestvrijstalen en Nylon Handgreep Aanbiedingsprijs€7,10 Normale prijs€8,90

Afbeelding: Gedekte tafel met borden, glazen en vers brood.

Snelle levering en
veilige verpakking

30 dagen retourrecht
altijd gratis

Gratis
en gegarandeerde vervangingen